Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Rozumiem

„Strzał w dziesiątkę”

Nawiązując do chlubnych tradycji Związku Strzeleckiego, organizacji zaangażowanej w budowę struktur wojskowych Legionów Polskich, a także do 15-lecia działania Sportgas, stowarzyszenie postanowiło zaktywizować i rozszerzyć zakres działania sekcji strzeleckiej.

Ogłosiliśmy nabór do sekcji strzeleckiej i uruchomiliśmy szeroki pakiet treningów. Zawiera on różne obszary aktywności w zależności od zainteresowań, takie jak: strzelectwo dynamiczne, strzelanie do rzutków (trap, skeet), czy też paintball. Wszystko w powiązaniu z ciekawymi zajęciami integrującymi członków i sympatyków Sportgas.

Zainteresowanych przystąpieniem do sekcji zapraszamy do kontaktu wraz z bliższymi informacjami na temat obycia z bronią palną, swojego poziomu zaawansowania i doświadczeń oraz wszelkich innych propozycji. Widzimy również możliwość korzystania z własnej broni podczas wspólnych treningów. Zajęcia organizujemy na terenie Strzelnicy CWKS „Legia”.

Prosimy o kierowanie do nas drogą mailową (bartosz.borysewicz@sportgas.pl) wstępnych zgłoszeń oraz oczekiwań, które pozwoli nam na przygotowanie i przesłanie wszystkim zainteresowanym bliższych informacji na temat dalszych kroków oraz szczegółowych zasad uczestnictwa w sekcji.

Do zobaczenia na osi strzeleckiej!