Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Rozumiem

Strzeleckie przymiarki na rok 2021

Cechuje Was opanowanie, precyzja, celne oko i chęć trafiania w sam środek tarczy? Możecie te przymioty pielęgnować i doskonalić w ramach treningów i zawodów sekcji strzeleckiej Sportgas! Tym bardziej, że już wznowiliśmy treningi na strzelnicach Legii Warszawa.

15 maja szlifowaliśmy formę na obiekcie Legii w Rembertowie w ramach treningów "Strzału w 10". Strzelaliśmy do rzuteki w konkurencji Trap oraz pistolet sportowy. Na czerwiec planujemy pierwsze w tym sezonie zawody, więc zaglądajcie tu do nas i na profil Sportgas na Facebooku.

Strz1

Przed nami też treningi na strzelnicy Legii Warszawa (ul. Łazienkowska 3), więc możecie śmiało do nas dołączyć. Gwarantujemy doskonałe warunki, świetną atmosferę i możliwość wprawiania się w celności. To zaledwie pierwsze przymiarki do tego, co czeka nas w najbliższych miesiącach.

Słyszeliście o cyklicznych zawodach pod szyldem „Strzał w 10”? Jeśli nie, to czas najwyższy spróbować w nich swoich sił. Jednak jeśli marzycie o miejscu na podium i atrakcyjnych nagrodach od naszych partnerów, musicie naprawdę ostro wziąć się do pracy, bo precyzja wymaga regularnych treningów.

Strz3

Ale mamy też ważną informację dla największych pasjonatów naszej ulubionej dyscypliny należących do sekcji strzeleckiej Sportgas. W sezonie wiosennym wznawiamy Branżowe Mistrzostwa Strzeleckie o Puchar Prezesa PGNiG SA, które odbędą się w okolicach Częstochowy. O terminie poinformujemy już niedługo, bo będzie zależął od rozwoju sytuacji związanej z pandemią.

Więcej informacji już wkrótce, a zapisać się do sekcji strzeleckiej Sportgas można pisząc na adres: strzelectwo<>sportgas.pl. Razem spełniamy marzenia! 

Strz2