Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Rozumiem

Szkolenie regatowe dla SPORTGAS SAILING TEAMU

Zgodnie z wcześniejszą zapowiedzią, po woli kształtują się zręby SPORTGAS SAILING TEAMU. Wśród licznej grupy pasjonatów żeglarstwa skupionej w sekcji żeglarskiej SPORTGAS odnajdujemy tych najlepszych, szkolimy i rywalizujemy razem w Trójmiejskiej Lidze Żeglarskiej (TLŻ). Są to pracownicy z różnych firm energetycznych, którzy chętnie łączą się w zgrane załogi i godnie reprezentują swoje spółki pod wspólną "nieskończonością" Sportgas.
W przyszłą niedzielę mamy ostatni start w TLŻ. W klasyfikacji generalnej wśród 11 załóg zajmujemy 3 miejsce i liczymy, że pozostaniemy na podium. Taki przynajmniej jest cel na chwilę obecną.
Aby sprostać wyzwaniom 28 lipca (w piątek) od godz. 10:00 zaczynamy szkolenie regatowe na RS-21 (łódka regatowa Ekstraklasy Żeglarskiej), bowiem okazuje się, że zarządzanie talentami wymaga również zgrania załogi w najmniejszych szczegółach. Mamy nadzieję, że to pozwoli nam utrzymać miejsce na podium. Jak na pierwszy raz, byłby to niebywały sukces naszego SPORTGAS SAILING TEAMU. 
29 lipca (w sobotę) planujemy treningi na łódkach regatowych DELPHIA 24, jako element przygotowań do zapowiadanych już na 15-17.09 regat zamykających tegoroczny cykl SPORTGAS SAILING CUP.  Szczegóły wkrótce. 
30 lipca  (w niedzielę) wszyscy kibicujemy naszej załodze w ostatnich regatach TLŻ i uczestniczymy w inauguracji zakończenia tegorocznej rywalizacji w TLŻ. Mamy nadzieję, że będzie to nasze święto. Trzymajcie za nas kciuki.