Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Rozumiem

Tenis

Uprawianiu tenisa ziemnego towarzyszy ogromna #Pasja, motywująca każdego gracza do walki na korcie nie tylko z rywalem, ale i własnymi słabościami. Dlatego dyscyplina ta zajmuje szczególne miejsce w działalności towarzystwa Sportgas. Jest to też pierwsza sekcja, która istnieje od momentu założenia naszego stowarzyszenia, czyli od 2003 roku.

Warto przypomnieć, że na samym początku sekcja tenisowa liczyła zaledwie kilka osób. Ale pozytywna #Energia, która nas zawsze łączyła i chęć aktywnego spędzania czasu wspólnie nie tylko na korcie, ale i poza nim, spowodowały, że to grono się sukcesywnie powiększało. Dzisiaj jest nas ponad setka, a zawodnicy prezentują bardzo urozmaicony poziom umiejętności. 

Cieszy nas rozwój sekcji i staramy się przyciągnąć coraz to nowych pasjonatów tenisa, którzy wiedzą jak ważny jest w życiu zdrowy balans i #Relaks dający możliwość regeneracji sił w zabieganej codzienności. Ale też doceniamy fantastyczną atmosferę towarzyszącą wszystkim naszym spotkaniom w mniejszym i szerszym gronie.

Członkostwo w sekcji tenisowej daje możliwość nauki gry od podstaw, ale i doskonalenia umiejętności podczas codziennych treningów, które odbywają się na kortach: Wola Tennis Club, WTS Orzeł, NET oraz na Spójni Dolnej w Warszawie. Jednocześnie zapisanie się do sekcji daje możliwość sprawdzenia swoich możliwości podczas licznych turniejów, m. in.: Mistrzostw Polski GK PGNiG, Sportgas Tennis Cup, czy rywalizacji w Bussines Tennis League oraz Sportgas - My Tennis Challenge.

Często też nasi zawodnicy grają w podobnych imprezach innych zaprzyjaźnionych grup branżowych, co pozwala poznawać nowych ludzi, którzy również wiedzą jak ważne w życiu są #Pasja, #Energia i #Relaks

Wszystkich, którzy chcą rozwijać swoje umiejętności tenisowe lub rozpocząć swoją przygodę z tą dyscypliną zachęcamy do czynnego uczestnictwa w zajęciach sekcji tenisowej.


Osoby prowadzące sekcję:
Waldemar Mnich - tel: +48 603 783 943; e-mail: waldemar.mnich<>sportgas.pl

 

Aktualności