Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Rozumiem

Tenisowego Challengera ciąg dalszy i udany Sportgas Tennis Day

Za nami SPORTGAS TENNIS DAY, wyjątkowe spotkanie w gronie najzagorzalszych miłośników tenisa wśród członków naszego Stowarzyszenia. Integracja, sportowa #Pasja, pozytywna #Energia i aktywny #Relaks.

W sobotę, 20 czerwca, na siedmiu kortach MTC Warszawa przy ul. Morelowej 8 bawiliśmy się świetnie, w pełni korzystając z piękna tenisa, pomimo przelotnych deszczów, a nawet burzy. Wszystko z zachowaniem procedur bezpieczeństwa związanych z pandemią koronawirusa.

To ważne, żeby uprawiać sport bezpiecznie i odpowiedzialnie. Tym bardziej cieszymy się, że tak chętnie wzięliście udział w SPORTGAS TENNIS DAY i że zabraliście ze sobą młodych adeptów tenisa. Z myślą o nich przygotowaliśmy sporo atrakcji i wierzymy, że aktywnie spędzone popołudnie na kortach sprawiło im sporo radości.

To wydarzenie było możliwe dzięki współpracy z Ministerstwem Sportu, w ramach projektu aktywizacji Sportgas i PGNiG SA - członka wspierającego tego rodzaju inicjatywy. Wydarzenie pokazało nam, że świetnym pomysłem jest rywalizacja w formule „lucky doubles”, bo losowane miksty dają możliwość poznawania wciąż nowych ludzi. To również idealna recepta na udany #Relaks i integrację osób, które łączy #Pasja do tenisa i rozpiera sportowa #Energia.

Najlepszym dowodem było to, że mecze były niesamowicie zacięte, a nasza rywalizacja przeciągnęła się niemal do północy. Ale zdążyliśmy rozdać pamiątkowe puchary i nagrody dla najodważniejszych członków naszej sekcji, którzy wystartowali w pierwszej edycji SPORTGAS TENNIS CHALLENGE.

Na przełomie roku rozpoczęli rywalizację w dwóch grupach, a w styczniu doszły nasze „złotka”, czyli grypa pań. O tym, jak wiele emocji może dostarczyć rywalizacja w systemie każdy z każdym, w formule jednego seta, mogliśmy się przekonać w ostatnich miesiącach, a zaangażowania i waleczności uczestników nie nadwątliła nawet wymuszona przez pandemię dwumiesięczna przerwa.

W I edycji SPORTGAS TENNIS CHALLENGE najlepsi okazali się:
Grupa złota: Edyta Skoczeń  - I miejsce; Agnieszka Kaleta - II miejsce; Dana Zielińska - III miejsce.
Grupa pomarańczowa:  Magdalena Kozimor - I miejsce, Bartosz Luks - II miejsce, Piotr Łysakowski - III miejsce.
Grupa żółta: Aleksander Kutnik - I miejsce, Ryszard Rządziński - II miejsce, Waldemar Mnich - III miejsce. 

Jeszcze mączka nie opadła na kortach, a już ruszyła druga edycja SPORTGAS TENNIS CHALLENGE, również w trzech jeszcze liczniejszych grupach. Trzymamy kciuki i będziemy szczerze kibicować!