Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Rozumiem

Trening dla strzelców wyborowych

Już w sobotę 10 lipca zapraszamy członów Sportgas na szkolenie dla strzelców wyborowych na obiekcie Bellona (Marynino 41, początek o godz. 9.00 ). To kolejna odsłona naszego projektu "Strzał w 10" - edycja 2021.

Będzie to trening typu mid-range, na dystansach od 100 i do 500 metrów przy wykorzystaniu karabinów AR15.  Strzelać będziemy w parach (strzelec i obserwator) z wymuszonych postaw, zza przesłon, do celów reaktywnych. Z ustawieniem balistyki i optyki pod konkretny karabin. 

Na miejscu zapewnimy pełną obsługę niezbędna do uzyskania podstawowych umiejętności strzeleckich do 500 metrów (w tym pomiar karabinku na urządzeniu labradar). Nasz trening poprowadzi m.in. Jarosław Walczuk z Team Grey Accuracy/Team 99 Academy.

Jednocześnie informujemy, że dla osób nieposiadających karabinku z optyką będzie możliwość korzystania z broni przygotowanej przez organizatora.

Chcemy, żeby trening przebiegał sprawnie i z zachowaniem procedur sanitarnych, więc liczba uczestników będzie ograniczona. Dlatego prosimy o kierowanie przemyślanych zgłoszeń na adres: strzelectwo@sportgas.pl. Osobom zainteresowanym udziałem w treningu wszelkich dodatkowych informacji udzielimy bezpośrednio.