Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Rozumiem

Trzeci mecz Sportgas vs WTA Wołomin za nami

Za nami trzeci już Towarzyski Mecz Tenisowy Sportgas vs. WTA Wołomin, który upłynął w luźnej atmosferze o dostarczył nam wszystkim wiele radości. Członkowie sekcji tenisowej #Sportgas znowu spisali się po prostu na medal!

Powolku3

Sobotnie mecze mikstów na kortach w Wołominie, przy ul. T. Rejtana, były świetną okazją do spotkania i integracji ludzi zakochanych w tenisie, którzy wiedzą jak ważny dla zdrowia i kondycji fizycznej jest aktywny #Relaks na świeżym powietrzu. Szczególnie, jeśli towarzyszy mu ogromna #Pasja do sportu, a rywalizacji o punkty towarzyszy pozytywna #Energia.

Wolek2

To wydarzenie było kolejną odsłoną działań @Sportgas pozwalających członkom naszego stowarzyszenia bezpiecznie wychodzić ze społecznej izolacji po pandemii i cieszyć się możliwością uprawiania ulubionych dyscyplin. 

Wolek5

Był to już szósty tenisowy mecz, a trzeci na kortach w Wołominie. Pierwszy zagraliśmy z Łowickim Towarzystwem Tenisowym, czego pamiątką jest znana i ceniona przez wszystkich linia skarpet Sportgasu, którą wznawiamy już po raz trzeci. Potem były jeszcze spotkania z Gaz-Systemem i Polkomtelem oraz dwa na gościnnym obiekcie WTA Wołomin.

Wolek7

Wakacje to świetny czas na grę na korcie w luźnej atmosferze, ale i okazja do szlifowania formy przed 32. Mistrzostwami Polski Firm Energetycznych w Tenisie o Puchar Prezesa PGNiG SA. Podobnie jak przed rokiem, odbędą się na pięknym obiekcie Olimpijski Club we Wrocławiu, tym razem w dniach 9-12 września. Już zapraszamy do udziału i zgłaszania się na adres tenis<>sportgas.pl.

Wolek3

Powolku2