Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Rozumiem

Turniej siatkówki plażowej o Puchar Prezesa Geovita SA

Szanowni Państwo.
Zapraszamy na Turniej Piłki Plażowej o Puchar Prezesa Geovita SA. To I edycja tej imprezy, która  odbędzie się w dniach 29-30 sierpnia 2020 roku w Centrum Szkoleń i Konferencji w Jadwisienie - http://geovita.pl/jadwisin/
Boisko
Wierzymy, że w tym roku Turniej - poza emocjami czysto sportowymi - zarazi Was swoją magią i pozwoli na aktywny #Relaks i unikalną integrację pracowników z szeroko rozumianej branży energetycznej.
Pamiętać musimy, że tegoroczy Turniej odbywać się będzie w specyficznych okolicznościach, które wymagają od wszystkich szczególnej odpowiedzialności nie tylko za Was samych, ale i innych pasjonatów sportu. Przez ostatnie miesiące oswoiliśmy się z wyjątkową sytuacją epidemiologiczną, wyrobiliśmy w sobie szczególne nawyki sanitarne i mamy świadomość konieczności przestrzegania właściwych procedur. Ta nowa rzeczywistość nie oznacza, że trzeba rezygnować z tego, co dla nas ważne. Wprost przeciwnie, uczymy się na nowo doceniać proste rzeczy i cieszyć się drobiazgami.
Spotkajmy się zatem wszyscy w tym roku w Jadwisinie nad Żegrzem pod koniec wakacji. Niech połączą nas szczera sportowa #Pasja, pozytywna #Energia i aktywny #Relaks, tak ważne w zabieganej codzienności.
W imieniu Prezesa Zarządu Geovita SA, który objął Turniej Honorowym Patronatem oraz Organizatora serdecznie zapraszamy i prosimy o rozpowszechnienie informacji o Turnieju wśród pracowników. Projekt aktywizujący Sportgas jest współfinansowany ze środków Ministerstwa Sportu.
Zawodnikom życzymy wielu ciekawych pojedynków, pozytywnych emocji i sukcesów.
Ze sportowym pozdrowieniem,
Waldemar Mnich
Prezes Sportgas

Załączniki:
Karta zgloszeniowa
Regulamin