Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Rozumiem

Udany Barbórkowy Turniej Piłkarski SFC 2021 

Święto naszej branży uczciliśmy dorocznym Barbórkowym Turniejem Piłkarskim - SFC 2021, w którym wystartowało osiem zgranych drużyn. W wyniku rywalizacji najlepsza okazała się ekipa Orlen Upstream, pokonując w finale SGT EuRoPol GAZ 5:2.

Trzeba przyznać szczerze, że tego dnia piłkarze grający w barwach Orlen Upstream byli po prostu bezkonkurencyjni. Najpierw bez straty gola zajęli pierwsze miejsce w grupie A, z bilansem bramek 8-0 w trzech meczach. Potem w półfinale okazali się lepsi od Gaz-System Oddział Rembelszczyzna 2:1.     

Właśnie ekipa Gaz-Systemu wskoczyła na najniższe miejsce na podium turnieju, po wygranej w decydującym meczu z R&D PGNiG Team 3:2. Ten ostatni zespół wyszedł z grupy A dopiero po zarządzeniu rzutów karnych - ze względu na równą liczbę punktów (dużych i małych) - w których pokonał ALANTAN UNIA 3:2. Czwarte miejsce we wstępnej fazie zajęli piłkarze PGNiG Obrót Detaliczny.

W grupie B najlepsi w byli zawodnicy reprezentujący SGT EuRoPol GAZ, którzy również w trzech meczach nie ponieśli porażki. Czwarte zwycięstwo odnieśli w półfinale, pokonując zespół R&D PGNiG Team 3:2. W tej fazie występ w imprezie zakończyły drużyny PGNiG Team i PGNiG Termika. ​    

Końcowa kolejność Barbórkowego Turnieju Piłkarskiego - SFC 2021:

1. Orlen Upstream
2. SGT EuRoPol GAZ
3. Gaz System O/Rembelszczyzna
4. R&D PGNIG Team

Wyniki: 

finał - 
ORLEN Upstream - SGT EuRoPol GAZ 5:2

o 3. miejsce - 
Gaz System - R&D PGNiG Team 3:2 
    
półfinały - 
ORLEN Upstream - Gaz System O/Rembelszczyzna 2:1 
SGT EuRoPol GAZ - R&D PGNiG Team 3:2 

Puchary zostały rozdane. Dziękujemy wszystkim drużynom za zaangażowanie i grę fair play. Już teraz zapraszamy na kolejne turnieje piłkarskie organizowane przez Sportgas.