VII edycja Sportgas Tennis Challenge

Zapraszamy na kolejną, VII zimową edycję Sportgas Tennis Challenge, którą będziemy rozgrywać w przedziale czasowym od 1 grudnia 2022 r. do 30 kwietnia 2023 r., planujemy rozgrywki w 10 - 11 osobowych grupach, w systemie każdy z każdym, po jednym secie (za wyjątkiem grupy PRO; która gra 2 sety i TIEBREAK do 10 w przypadku remisu) na wskazanych kortach tenisowych w Warszawie (WTS Orzeł, MTC Morelowa i ST Net). System rozgrywek jest dostosowany do poziomu umiejętności uczestników, w taki sposób, aby zapewnić w miarę wyrównaną rywalizację.
Zachęcamy do zapisywania się już od dzisiaj ponieważ jest ograniczona ilość osób w poszczególnych grupach i w przypadku większej ilości osób zgłoszonych na tym samym poziomie umiejętności będzie decydować kolejność zgłoszeń.
Termin na zapisy do VII edycji Challengera Sportgas upływa w dniu 21 listopada 2022 r., lub do zapełnienia poszczególnych grup.