Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Rozumiem

Wyspy Szczęśliwe czekają

Jeśli również tęsknicie za gorącymi promieniami słońca i chcielibyście w letniej aurze przywitać kalendarzową wiosnę, to przyłączcie się do nas.

W dniach 16-23 marca mamy zarezerwowany hotel w jednej z bardziej urokliwych miejscowości Fuerteventury i pomysł na aktywne spędzenie czasu. W pakiecie pozytywna #Energia, a przede wszystkim aktywny #Relaks na wodzie i szaleństwa na przyjaznych morskich falach w gronie ludzi, których łączy #Pasja do windsurfingu i kitesurfingu.  Jeśli chcecie już teraz poczuć przedsmak lata, to lećcie z nami 16 marca na Wyspy Szczęśliwe, gdzie będziemy korzystać z uroków tropikalnej wiosny i jej sportowych atrakcji.

Będziemy pływać kilkanaście minut spacerem od miejsca zamieszkania, na plaży z turkusową wodą oraz widokiem na Atlantyk. 

W naszej ekipie będą instruktorzy, którzy będą prowadzili lekcje dla całkiem początkujących i dla tych co już trochę potrafią pływać na desce. Sprzęt dostępny do utraty sił, a jeśli będziecie mieli dość pływania, to możemy zwiedzić ekscytujące zakątki wyspy z El Pared na czele.

Na Fuerteventurę i z powrotem do Warszawy będziemy lecieli z biura podróży Itaka. Chętnych na wiosenny wypad na Wyspy Szczęśliwe zapraszamy do kontaktu mailowego wind@sportgas.pl lub telefonicznego – 502 255 622. Jesli ktoś ma konto na FB to zapraszam bezpośrednio - Robert Rosłoń.