Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Rozumiem

Wznawiamy Challenge Sportgas

Mamy nadzieję, że wciąż nie ostygła w Was jeszcze #Pasja, z jaką witaliście 2020 rok. Przypominamy, że trzeba szybko odzyskać sportową formę, a wiemy jak skutecznie spalić nadmiar świąteczno-sylwestrowych kalorii! Jesteście gotowi na poważne mecze na korcie i aktywny #Relaks? Nasza propozycja, to niesamowicie pozytywna #Energia płynąca z rywalizacji o punkty, czyli wznawiamy rozgrywki w ramach I edycji Challengera Sportgas.

Za nami kilka zaciętych pojedynków, ale jeszcze więcej przed nami. Przypominamy, 12 zawodników ryawalizujących w systemie każdy z każdym w 11 emocjonujących pojedynkach, każdy w formacie jednego seta. Rok 2019 trójka uczestników zakończyła nie ponosząc porażki: Bartosz Luks (w 3 meczach), Piotr Łyszkowski (w 2) oraz Magdalena Kozimor, która w dwóch występach straciła zaledwie dwa gemy!

Poprzeczka jest zawieszona wysoko, a wiele się może jeszcze wydarzyć. Dlatego odzyskujcie formę i wracajcie na kort po świątecznej przerwie. Rywalizację każdy z każdym w ramach I Challengera Sportgas planujemy zakończyć w połowie marca.

Jednocześnie planujemy stworzyć kolejne grupy zawodników reprezentujących podobny poziom gry. Zainteresowanych zapraszamy do kontaktu: tenis@sportgas.pl.