XVIII Mistrzostwa Polski Branży Gazowniczej i Naftowej w Narciarstwie Alpejskim

W dniach 22-25 lutego 2018 r. w Rytrze odbyły się XVIII Mistrzostwa Polski Branży Gazowniczej i Naftowej w Narciarstie Alpejskim o Puchar Prezesa PGNiG SA. Zawodnicy Sportgas dotychczas dominowali w dyscyploinach "letnich", dlatego w tym roku chcieloiśmy również zaznaczyć swoją obecność zimą. Na Mistrzostwa, jak co roku, przyjechali narciarze z szegoko pojętej branży naftowo-gazowniczej. Pojechało również dwóch naszych zawodników.
Zawodnicy zostali podzieleni na dwie grupy wiekowe w kategorii kobiet i trzy grupy w kategorii mężczyzn.

meta podium
Późniejsze "pudło": Gniewosz Widuch (1 m-ce), Paweł Janas (3 m-ce), Michał Makos (2 m-ce)

Miejsce 6 - Orlen UPSTREAM, Warszawa

Jak widać powyżej nasi zawodicy, mimo że byli po raz pierwszy, zajęli doskonałe miejsca. Michał Makos zajął 2 miesjce wśród mężczyzn, tracąc do zwyciężcy jedynie 67 setnych, a Paweł Janas uplasował się zaraz za nim.