Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Rozumiem

Zapisy na X edycję ligi tenisowej Sportgas

Startujemy z 10 edycją Sportgas Tennis Challenge!

Wiosna i lato, czyli okres uwielbiany przez miłośników tenisa. Motywacja do zintensyfikowania swojej obecności na korcie naturalnie rośnie, więc nie zostawiamy Was samych z tym miłym problemem! Zapraszamy do zapisów do 10 edycji Sportgas Tennis Challenge, a przed warto przyjść 18 maja na podsumowanie 9 edycji i spróbiwać swoich sił w turnieju deblowym - Zapisz się na turniej podsumowujący IX edycję Sportgas Tennis Challenge. Rozgrywki rozpoczną się 1 czerwca i potrwają do 31 października. Zapisy do 29 maja! Wpisowe jedynie 100 zł.

Nadchodząca edycja, podobnie jak jej 9. odsłona, będzie rozgrywana w 10-15 osobowych grupach, w systemie każdym z każdym, na wszystkich kortach tenisowych w Warszawie. Rozgrywki tradycyjnie uwzględniać będą poziom umiejętności zawodników - chcemy, abyście nie tylko doskonali swoją grę, ale także niezmiennie czerpali satysfakcję z rywalizacji. Nie wiesz, w jakiej grupie będzie Ci lepiej? Skontaktuj się z nami - doradzimy i pomożemy podjąć decyzję.

Po zakończeniu zapisów organizator w uzgodnieniu z zawodnikami stworzy odpowiednie grupy dla zawodniczek i zawodników. Finalna decyzja dot. długości meczów (1 set lub 2 sety + ew. tiebreak) zostanie podjęta po trwającej obecnie konsultacji z uczestnikami 9. edycji STC. 

Rezerwacja kortów oraz płatności dokonywane są na własną rękę przez zainteresowanych zawodników w dogodnej lokalizacji i terminie. Komunikacja i raportowanie wyników - jak dotychczas - z wykorzystaniem komunikatora WhatsApp.