Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Rozumiem

Zapisz się na kurs sędziego strzelectwa sportowego

Sekcja strzelecka SPORTGAS wspólnie z Polskim Związkiem Strzelectwa Sportowego serdecznie zaprasza pasjonatów strzelectwa do wzięcia udziału w kursie na Sędziego Strzelectwa Sportowego Klasy III, który odbędzie się 11 maja 2024 r. w godz. 10:00 - 18:00. Do udziału w kursie zachęcamy również osoby zainteresowne przedłużeniem licencji sędziowskiej do końca 2025 r.
Miejsce szkolenia: Muzeum Gazowni Warszawskiej, ul. M. Kasprzaka 25, 01 -224 Warszawa.
Koszt szkolenia: 350 zł
Poprowadzący: Radosłaf Olefir (PZSS)
Link rejestracyjny:
Licencja sędziego klasy trzeciej potwierdza kwalifikacje wymagane do pełniania oficjalnych funkcji sędziowskich w charakterze asystenta podczas zawodów strzeleckich organizowanych w kraju.
Warunki formalne uzyskania licencji sędziowskiej:
  1. posiadanie pełnej zdolności do czynności prawnych,
  2. korzystanie w pełni z praw publicznych,
  3. ukończenie przedmiotowego kursu oraz zdanie egzaminu,
  4. złożenie zobowiązania do przestrzegania postanowień statutu i regulaminów PZSS oraz międzynarodowych organizacji sportu strzeleckiego, w tym także do poddania się odpowiedzialności dyscyplinarnej;
  5. wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych zawartych we wniosku w ramach obowiązującego prawa.
  6. dostarczenie w dniu kursu 1 zdjęcia podpisanego imieniem i nazwiskiem oraz nr PESEL na odwrocie (niezbędne do wydania licencji sędziowskiej).
  7. zapisy i informacje, wypełnienie wniosku o wydanie licencji sędziego strzelectwa sportowego PZSS - (pobierz wniosek) oraz przesłanie podpisanego skanu prosimy kierować na adres e-mail: strzelectwo@sportgas.pl. Podpis dokumentu nastąpi w dniu kursu.
Dodatkowych informacji udziela Tomasz Makowski; tel. 791 513 150.