Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Rozumiem

Zapowiedź Regat Sportgas Sailing Cup 2024 o Puchar Prezesa PGNiG TERMIKA

Podobnie jak w ostatnich latach, w czwarty majowy weekend, tj. 24-26 maja br. odbędą się pierwsze w tym sezonie Regaty z cyklu SPORTGAS SAILING CUP 2024 o Puchar Prezesa PGNiG TERMIKA SA. Widzimy się wszyscy i rozwijamy żagle na Zalewie Zegrzyńskim! 
Rywalizacja odbywać się będzie w pięcioosobowych, zgranych i dobrze rozumiejących się załogach, którymi dowodzić będą doświadczeni w boju sternicy, wspólnie walcząc o najlepsze miejsca na podium. 
Będzie nam bardzo miło, jeśli zechcecie Państwo, wraz ze współpracownikami wziąć udział w tych Regatach. Zgłoszenia można wysyłać na adres: zagle@sportgas.pl uzupełniając kartę zgłoszeniową załączoną poniżej o właściwe dane.
Podczas wrześniowych Finałowych Regat Sportgas Sailing Cup 2023 w Górkach Zachodnich (Gdańsk) przekonaliśmy się, jak wielka #Pasja i pozytywna #Energia rodzi się w trakcie współpracy wewnątrz kilkuosobowych załóg. A dynamiczna i wciągająca rywalizacja na falach to wspaniała recepta na aktywny #RelaksPoznaliśmy zwycięzców Regat Sportgas Sailing CUP 2023.
Dlatego z wielką radością zapraszamy Was na otwarcie tegorocznego cyklu regatowego SPORTGAS SAILING CUP 2024 nad Zalew Zegrzyński. Dwa tygodnie później wystartujemy wszyscy na Mazurach w Regatach o Puchar Prezesa PSG (06 - 09 czerwca), a zamkniemy tegoroczną rywalizację na wodach Zatoki Gdańskiej podczas wrześniowych Finałowych Regat (13-15 września).
Regaty, jak co roku odbywają się z zachowaniem niezbędnych procedur i regulaminów pozwalających zapewnić rywalizację fair play i bezpieczeństwo uczestników.
 
Ze sportowym pozdrowieniem,
Waldemar Mnich
Prezes Sportgas

Załączniki:
Karta zgłoszeniowa
Ramowy program Regat
Regulamin