Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Rozumiem

Zaproszenie na V Wielobranżowy Turniej Tenisowy

Zapisujcie w swoich kalendarzach 25 listopada. To właśnie tego dnia rywalizować będziemy w V Wielobranżowym Turnieju Tenisowym Sportgas Tennis Cup 2023! Odbędzie się on, podobnie jak w ubiegłym roku, na kortach Legia Tenis & Golf przy ul. Myśliwieckiej 4A - Kontakt z sekcją Tenis & Golf - Legia Warszawa. To niezwykła okazja, aby swoje tenisowe umiejętności sprawdzić na centralnym korcie obiektu – dokładnie na tym samym, na którym zwycięstwo w turnieju rangi WTA 250 odniosła w lipcu sama Iga Świątek!
W V edycji Turnieju przewidujemy 2 turnieje główne, tj. debla kobiet i mężczyzn (pary losowane z uwzględnieniem rozstawień wybranych zawodników) oraz towarzyski turniej mikstowy (w zależności od możliwości organizacyjnych, czyli przede wszystkim czasu trwania turniejów głównych). Gry toczyć się będą od godz. 9:00 (obowiązek stawienia się na kortach najpóźniej o 8:45).
Liczba miejsc ograniczona – zamknięcie listy uczestników 23 listopada lub po osiągnięciu maksymalnej liczby graczy. Zapraszamy do zapisów wg poniższego harmonogramu:
Do 12 listopada – pierwszeństwo zapisów dla członków sekcji tenisowej Sportgas uczestniczących w trwającej 8 edycji Sportgas Tennis Challenge
Od 13 do 20 listopada – zapisy otwarte
Zapisy za pośrednictwem formularza
 
– prosimy dokonywać ich wg wyżej wskazanego harmonogramu.

W czasie Turnieju wstępnie podsumujemy także 8 edycję Sportgas Tennis Challenge. Mimo, że rywalizacja w grupach jeszcze trwa, to już teraz zapraszamy wszystkich uczestników rozgrywek do zapisywania się na kolejną 9 już edycję - Zapisz się na 9 edycję Challengera (sportgas.pl), a zwycięzców na uroczyste wręczenie nagród, które odbędzie się na Sportowym Podsumowaniu Roku, w godzinach wieczornych na Stadionie Legi w sali THE BOX - Sportgas zaprasza członków sekcji na Sportowe Podsumowanie Roku
Partnerem Turnieju jest:
PZU LOGO CMYK