Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Rozumiem

Finałowe Regaty Sportgas Sailing Cup 2023. Zapraszamy nad Zatokę Gdańską

Szanowni Państwo,

mam ogromną przyjemność zaprosić Państwa do udziału w finałowych Regatach Sportgas Sailing Cup 2023 – które jak już zapowiadaliśmy odbędą się w dniach 15-17 września 2023 roku na wodach Zatoki Gdańskiej.
Regaty oznaczają piękną, sportową rywalizację, o czym mogliście się przekonać w ubiegłym roku - relacja dostępna pod linkiem -Podsumowanie Regat o Puchar Prezesa PGNiG (sportgas.pl). Warto przeżyć to jeszcze raz.
Spotkajmy się zatem, podobnie jak w ubiegłym roku w Narodowym Centrum Żeglarstwa w Górkach Zachodnich koło Gdańska, gdzie odbywają się największe festiwale żeglarskie w Polsce. Czeka tam na Was rywalizacja w dwóch klasach: PRO - z udziałem zawodowych taktyków żeglarstwa, od których będzie można się wiele nauczyć i OPEN - dla załóg oczekujących rywalizacji na poziomie amatorskim.
Będzie nam bardzo miło, jeśli zechcecie Państwo, wraz ze współpracownikami dołączyć do udziału w ww. Regatach. W razie przyjęcia zaproszenia, proszę o rozpowszechnienie informacji o nich wśród pracowników i wysłanie zgłoszenia na adres e-mail: zagle@sportgas.pl.  
Szczegóły organizacyjne znajdują się w załącznikach poniżej, a także będą sukcesywnie zamieszczane na https://sportgas.pl/zeglarstwo oraz przekazywane bezpośrednio zainteresowanym uczestnikom. 

Ze sportowym pozdrowieniem,
Waldemar Mnich
Prezes Sportgas

Załączniki:
- Regulamin
- Ramowy Program Regat
- Karta zgłoszeniowa