Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Rozumiem

Zapraszamy na 6. edycję kursu na patent żeglarza

Podobnie jak w ubiegłym roku planujemy zorganizować wiosenny kurs na patent żeglarza jachtowego w formule tygodniowej na Mazurach. To już 6. edycja projektu cieszącego się dużym zainteresowaniem wśród naszej społeczności żeglarskiej. Bogatsi o wcześniejsze doświadczenia, zapraszamy na metodyczne tygodniowe ABC Żeglowania. Będzie to praktyczne i teoretyczne przygotowanie do egzaminu, ale nie tylko. Wprowadzimy Was do społeczności żeglarskiej i będziemy z Wami tak długo jak się da. Warto wykupić ten bilet i wsiąść z nami na jacht, podobnie jak to kiedyś uczynił nasz kolega - Krzysztof Sułek, który jeszcze nie tak dawno zapisywał się na ten kurs, pisał swoje wspomnienia, a w ubiegłym roku przewodził w sekcji i dzielił się swoimi przeżyciami z 2023 r. - Żeglarze zeszli na ląd! Czyli zakończenie sezonu żeglarskiego w trzech aktach (sportgas.pl). Żeby to poczuć, trzeba to przeżyć.
Kurs realizowany będzie w formie rejsu po Wielkich Jeziorach Mazurskich w terminie: 27.05 - 02.06.2024 (poniedziałek – niedziela) z egzaminem końcowym na patent.
Zapraszamy do realizacji marzeń.  Liczba miejsc ograniczona. Zapisy - do 30 marca br. wpisowe - 1699 zł; po tej dacie, aż do wyczerpania miejsc wpisowe - 1999 zł. Decydować będzie jak zwykle kolejność zgłoszeń i kompletność załóg. Zgłoszenia należy kierować na adres mailowy: zagle@sportgas.pl. Szczegóły dotyczące kursu i technicznych aspektów związanych z uczestnictwem podeślemy bezpośrednio zainteresowanym. Wahającym się polecamy relację uczestniczki z jesiennej edycji kursu - Niezapomniana przygoda uczestniczki kursu na patent żeglarski (sportgas.pl). Sprawdzona formuła. Nauka praktycznych umiejętności i najlepsza droga do dalszego rozwoju umiejętności żeglarskich w trakcie sezonu żeglarskiego z sekcją żeglarską Sportgas w 2024 r.