Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Rozumiem

Zapraszamy na Barbórkowy Turniej Piłkarski

Nawiązując do tradycji branżowych w dniu 23 listopada (sobota) br. Stowarzyszenie Sportgas organizuje Barbórkowy Turniej Piłkarski, który odbędzie się - podobnie jak w ubiegłym roku - na Hali Piłkarskiej przy ul. Księcia Bolesława 1/3 w Warszawie. 

Serdecznie zapraszamy drużyny piłlarskie z branży oraz firmy współpracujące do rywalizacji na boisku i na wieczorną integrację - Sportgas Summary Year 2019. Turniej odbędzie sie na zasadach podobnych jak w ubiegłym roku - https://sportgas.pl/polaczyla-nas-pilka-branzowy-turniej-mamy-juz-za-s. W przypadku zainteresowania tym wydarzeniem, prosimy o kontakt mailowy pilka<>sportgas.pl ws. ustalenia szczegółów technicznych udziału drużyny w niniejszym Turnieju. 

Jednocześnie informujemy, że Sportgas pokrywa koszty udziału drużyn piłkarskich członków wspierających, tj.: wynajmu hali, sędziów, ubezpieczenia, wyżywienia i inne związane z organizacją Turnieju, a w przypadku pozostałych spółek z Grupy Kapitałowej PGNiG i podmiotów współpracujących wysokość wpisowego i zasady płatności wskazane zostały w Karcie zgłoszeniowej, którą należy wypełnić, podpisać i przesłać na wskazany powyżej adres mailowy najpóźniej do 7 listopada br. Zatem, wystarczy być i zagrać Fair Play. Patronat honorowy nad turniejem objął Pan Piotr Tutak - Prezes EuRoPol Gaz S.A.
Do miłego zobaczenie już w listopadzie br. na boisku.
Zadanie realizowane w ramach Projektu Aktywizującego Sportgas II współfinansowane jest przez Ministerstwo Sportu i Turystyki.
Załączniki: 
Karta zgłoszeniowa