Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Rozumiem

Zapraszamy na II Branżowe Mistrzostwa Polski w Squasha

Szanowni Państwo

Mamy przyjemność zaprosić Państwa do udziału w II Branżowych Mistrzostwach Polski Firm Naftowych, Gazowniczych i Energetycznych w Squasha o Puchar Prezesa PGNiG SA, które odbędą się w dniach 7-9 września 2018 r. w Centrum Tenisowych w Sobocie k/Poznania.

Doceniając rolę sportu, który od dawna integruje i pogłębia wzajemne kontakty licznej rzeszy pracowników firm z branży naftowej, gazowniczej i energetycznej liczymy, że inicjatywa Mistrzostw zyska Państwa uznanie.

Wierzymy, że z chęcią przystąpią Państwo do rywalizacji i dołączą do licznego grona tych, dla których aktywne uprawianie sportu i zdrowy tryb życia są niezaprzeczalną pasją. Zgodnie z przewodnim przesłaniem Towarzystwa „PASJA-ENERGIA-RELAKS” jesteśmy przekonani, że czas spędzony razem pozostanie na długo w pamięci nas wszystkich.

Jednocześnie pragniemy dodać, że wieloletnia tradycja zobowiązuje nas do zapewnienia uczestnikom rywalizacji opartej na zasadach fair play, niosącej radość i satysfakcję z ciekawej walki.

W imieniu Prezesa Zarządu PGNiG SA, który objął Mistrzostwa honorowym patronatem oraz Organizatora proszę o rozpowszechnienie informacji o Mistrzostwach wśród pracowników.

Zawodnikom życzymy wielu ciekawych meczów, pozytywnych emocji i doskonałej zabawy.

Załączniki:

Zaproszenie
Karta zgłoszeniowa_squash
Regulamin Mistrzostw w Squasha
Patronat honorowy Prezesa PGNiG SA
Folder informacyjny