Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Rozumiem

Zapraszamy na Regaty Sportgas Sailing Cup 2024 o Puchar Prezesa PSG

Projekt SPORTGAS SAILING CUP 2024 tradycyjnie ruszył z branżową werwą (nie mylić z vervą 98 na znanej stacji benzynowej), która dodaje nam wiatru w żagle. Już teraz zapraszamy na drugą jego odsłonę. W dniach 7-9 czerwca na wodach jeziora Roś k/Pisza odbędą się coroczne Regaty Żeglarskie o Puchar Prezesa Polskiej Spółki Gazownictwa. 

Kompletujcie załogi i zbierajcie siły, bo podobnie jak w ubiegłym roku  - rywalizacja na wodzie zapowiada się bardzo interesująco. Przed spakowaniem worka żeglarskiego warto wrócić do zeszłorocznych wspomnień -Rekordowa liczba załóg na Regatach PSG (sportgas.pl).

W #Sportgas wiemy jak spełniać marzenia i nie boimy się wyzwań, które wszystkim nam sprawiają radość i utwierdzają nas w przekonaniu, jak ważny jest w naszej codzienności aktywny #Relaks. To on rozładowuje stres, wyzwala pozytywne emocje, zapobiega chorobom cywilizacyjnym, długo utrzymuje nas w aktywności zawodowej, efektywnie wpływa na wydajnośc w pracy i pozwala czerpać satysfakcję z życia tak długo, jak tylko się da.

Tak więc zapraszamy do udziału w dobrze znanych Wam i cenionych w środowisku Regatach, które są doskonałym preludium do finałowych, podsumowujących sezon żeglarski Regat na Zatoce Gdańskiej. W tym roku w kalendarzu warto zapisać datę 13-15.09.2024.

Już wkrótce wspólnie rozwiniemy szeroko żagle! 
Sczegóły poniżej w załącznikach.
Załączniki:
Karta zgłoszeniowa
Regulamin Regat
Ramowy program