Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Rozumiem

Zaproszenie na Halowy Turniej Piłkarski do Torunia

Szanowni Państwo,

kontynuując tradycje związane z organizacją Turniejów Halowej Piłki Nożnej w Toruniu - mamy zaszczyt zaprosić Państwa do udziału w kolejnej jego edycji.

Wzorem lat ubiegłych XVIII Halowy Turniej Piłki Nożnej odbędzie się w Toruniu w dniach 26-29 października br. Formuła Turnieju oraz miejsce rozgrywek będą podobne jak w latach poprzednich. Zgłoszenia drużyn prosimy przesyłać najpóźniej do dnia 30 września br. na adres mailowy: pilka@sportgas.pl.

Jesteśmy przekonani, że aktywność fizyczna i rywalizacja w duchu fair play podczas Turnieju przysporzy Państwu radości, wielu pozytywnych sportowych emocji oraz będzie okazją do rywalizacji i integracji pracowniczej. 

Ze względów organizacyjnych wydarzenie komunikujemy z odpowiednim wyprzedzeniem czasowym licząc na zrozumienie, szybkie potwierdzenie uczestnictwa i rezerwację noclegów w rekomendowanym w karcie zgłoszeniowej hotelu Filmar (gwarancja dostępności i preferencyjnej ceny), co pozwoli nam podjąć dalsze działania organizacyjne adekwatne do skali zapotrzebowania, tak abyście mogli w pełni korzystać z atmosfery piłkarskiej rywalizacji we wskazanym powyżej terminie.

Licząc na Państwa udział serdecznie zapraszamy.

Waldemar Mnich
Prezes Sportgas

Załączniki:
Karta zgłoszeniowa
Regulamin