Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Rozumiem

Zaproszenie na Mistrzostwa Tenisowe do Wrocławia.

Szanowni Państwo,

mam przyjemność zaprosić na XXXIII Mistrzostwa Polski Firm Energetycznych w Tenisie o Puchar Prezesa PGNiG SA. Obecna edycja, podobnie jak poprzednia odbędzie się na malowniczych i pełnych zieleni kortach Olimpijskiego Klubu we Wrocławiu, w dniach 9 – 11 września 2022 roku - http://www.olimpijskiclub.pl/

Nasze Mistrzostwa wpisują się w ogólnopolski projekt popularyzacji tenisa i - poza emocjami czysto sportowymi – nieustannie zarażają nas swoją magią, pozwalają na aktywny relaks i unikalną integrację pracowników z szeroko rozumianej branży energetycznej.


Podobnie jak w latach ubiegłych niech tradycji stanie się zadość. Spotkajmy się wszyscy we Wrocławiu. Niech połączą nas szczera sportowa #Pasja, pozytywna #Energia i aktywny #Relaks, tak ważne w zabieganej codzienności.

W imieniu Prezesa Zarządu PGNiG SA – Iwony Waksmudzkiej - Olejniczak, która objęła Mistrzostwa Honorowym Patronatem oraz Organizatora serdecznie zapraszam i proszę o rozpowszechnienie informacji o Mistrzostwach wśród pracowników. Zawodnikom życzę wielu ciekawych meczów, pozytywnych emocji i sukcesów.

Ze sportowym pozdrowieniem,
Waldemar Mnich
Prezes Sportgas

Załączniki:
Karta zgłoszeniowa
Regulamin
Ramowy Program