Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Rozumiem

Zarząd

26
Waldemar Mnich – Prezes Zarządu
 
Od początku, tj. od 2003 r. współzałożyciel i Wiceprezes ds. Organizacyjno-Prawnych „Sportgas” (dwie kadencje), a od czerwca 2011 r. - Prezes Zarządu.
Odpowiada za koordynację prac Zarządu, reprezentuje Stowarzyszenie w relacjach zewnętrznych oraz zabezpiecza obsługę prawną Stowarzyszenia. Współredaguje serwis internetowy. Formalnie nadzoruje funkcjonowanie sekcji tenisowej, brydżowej i piłkarskiej.
 
Kontakt: waldemar.mnich<>sportgas.pl
 


   BMR_03

Bartosz Motyka-Radłowski – Wiceprezes Zarządu
 
Odpowiada za realizację celów strategicznych Stowarzyszeni w aspekcie ekonomicznym i finansowym; za funkcjonowanie wewnętrznych rozliczeń, operacji finansowych, budżetowania i kontroli kosztów i przychodów Stowarzyszenia. Jednocześnie nadzoruje planowanie finansowe, politykę rachunkowości, podatki i współpracę z obsługą rachunkową. Nadzoruje funkcjonowanie sekcji badmintona, squasha, strzeleckiej i biegowej. 
 
Kontakt: bartosz.motyka-radlowski<>sportgas.pl

 Cezary_29
 
Cezary Sarnowski – Wiceprezes Zarządu
 
Odpowiada za prowadzenie spraw związanych z funkcjonowaniem i rozwojem sekcji sportowych w Europolgazie. Prowadzi obsługę organizacyjno-prawną i administracyjną władz Stowarzyszenia. Wspiera pozostałych członków Zarządu w organizacji różnego rodzaju wydarzeń sportowych. Współredaguje serwis internetowy. 

Kontakt: cezary.sarnowski<>sportgas.pl 
  
 
Rafael Świąder – Członek Zarządu

Pasjonat żeglarstwa. Uczestnik wielu wypraw żeglarskich. Inicjator powołania i kierownik sekcji żeglarskeij w Sportgas. Współkoordynuje wydarzenia sportowe. Odpowiada za promocję Stowarzyszenia i relacje z członkami wspierającymi, a także za rozwój sekcji żeglarskiej. 

Kontakt: rafael.swiader<>sportgas.pl

IMG_9052
Artur Magiera – Członek Zarządu

Doktor Nauk Fizycznych. Absolwent Wydziału Fizyki Technicznej i Matematyki Stosowanej Politechniki Warszawskiej oraz programu Warsaw Executive MBA - studiów menedżerskich prowadzonych przez Uniwersytet Minnesoty - Carlson School of Management oraz Szkołę Główną Handlową w Warszawie. Posiada bogate doświadczenia korporacyjne zdobyte w pracy w dużych organizacjach, na różnych stanowiskach, w wielu obszarach biznesowych w rozmaitych sektorach gospodarki. Miłośnik sportu. Pasjonat tenisa ziemnego oraz żeglarstwa (także motorowodnego). Zawodowo zajmuje się planowaniem strategicznym i rozwojem biznesu. Fascynuje go opracowywanie biznesplanów dla innowacyjnych przedsięwzięć biznesowych. Wspiera zarząd w wypracowywaniu strategii i planów rozwoju Sportgas.

Kontakt: artur.magiera<>sportgas.pl

Asia Zbyrowska
Joanna Zbyrowska - Członek Zarządu

Zaangażowana społecznie i zawodowo, pasjonatka tenisa, inicjatorka i uczestniczka wielu inicjatyw sportowych realizowanych przez Sportgas. 

W Stowarzyszeniu odpowiada za komunikację, promocję i działania marketingowe.    

Kontakt: joanna.zbyrowska<>sportgas.pl