Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Rozumiem

Zawody strzeleckie z sekcją Sportgas - uczciwa rywalizacja i wspaniała atmosfera

W wyjątkowy poniedziałek, 12 czerwca 2023 roku, odbyły się zawody strzeleckie zorganizowane przez sekcję strzelecką działającą w ramach Stowarzyszenia Sportgas. Tym razem zawody odbyły się na nowym obiekcie dla naszej sekcji - na strzelnicy FSO na Żeraniu. To był nietypowy wybór, ponieważ zawody dotychczas odbywały się zazwyczaj w weekendy. Mimo to, liczba uczestników nie zawiodła, a frekwencja była imponująca.
Zdjęcie 2
Podczas tych zawodów rozegrano cztery konkurencje: pistolet centralnego zapłonu, pistolet sportowy, karabin centralnego zapłonu i karabin sportowy. Każda z tych konkurencji przyciągnęła grupę utalentowanych strzelców. Oprócz samych zawodów, uczestnicy mieli również okazję spróbować swoich sił w strzelaniu dynamicznym na dedykowanej osi strzeleckiej. Ta nowa forma strzelectwa cieszyła się ogromnym zainteresowaniem, a wszyscy, którzy spróbowali, byli zachwyceni.
Atmosfera podczas zawodów była niesamowita. Panowało poczucie rywalizacji, ale jednocześnie wszyscy zachowali uczciwość i szacunek dla innych uczestników. Strzelectwo sportowe ma w sobie coś wyjątkowego, łączy ludzi i pozwala na zdrową rywalizację. To było doskonale widoczne podczas tych zawodów.
Zdjęcie 3
W konkurencji pistoletu centralnego zapłonu mieliśmy niezwykłą sytuację. Wyniki zawodników były identyczne, co spowodowało konieczność przeprowadzenia dogrywki o pierwsze miejsce. Była to niezwykle emocjonująca chwila, a ostateczny triumfator musiał zdobyć swoje zwycięstwo poprzez precyzyjne strzały.
Chcielibyśmy serdecznie podziękować wszystkim zawodnikom za ich udział i zaangażowanie. To dzięki nim te zawody były tak udane. Chcielibyśmy również wyrazić naszą wdzięczność naszym partnerom - Polskiej Spółce Gazownictwa oraz PGNiG Obrót Detaliczny za ich wsparcie i sponsoring tego wydarzenia.
Zdjęcie 4
Jeśli jesteś osobą, która jeszcze nie dołączyła do naszej sekcji strzeleckiej, chcielibyśmy Cię zachęcić do tego. Strzelectwo sportowe ma wiele zalet. Oprócz możliwości doskonalenia techniki strzeleckiej, poprawy precyzji i koncentracji, jest to również doskonała forma aktywności fizycznej.
Przystąpienie do naszej sekcji strzeleckiej daje również możliwość nawiązania nowych znajomości i spotkania ludzi o podobnych zainteresowaniach. Można się uczyć od doświadczonych strzelców, wymieniać doświadczeniami i wspólnie rozwijać swoje umiejętności.
Zdjęcie 5
Zapraszam wszystkich, którzy jeszcze nie doświadczyli strzelectwa sportowego, do przystąpienia do naszej sekcji. Niezależnie od poziomu zaawansowania, znajdziesz u nas odpowiednie wsparcie i możliwości rozwoju. Niech te zawody będą inspiracją dla wszystkich, aby odkryć magię strzelectwa sportowego i dołączyć do naszej wspaniałej społeczności.
Zdjęcie 6
Przed nami wakacje, ale nie martwcie się - po przerwie również planujemy kolejne zawody, które odbędą się w naszym regularnym terminie. Bądźcie z nami, śledźcie nasze aktualności i przygotujcie się na nowe emocje i wyzwania po wakacjach.

Do zobaczenia na strzelnicy!

Organizator: Sportgas
Partner Strategiczny: Polska Spółka Gazownictwa