Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Rozumiem

„Strzał w dziesiątkę”

Zbliżają się obchody 100-lecia odzyskania niepodległości. Nawiązując do chlubnych tradycji Związku Strzeleckiego, organizacji zaangażowanej w budowę struktur wojskowych Legionów Polskich, a także do 15-lecia działania Sportgas, stowarzyszenie postanowiło zaktywizować i rozszerzyć zakres działania sekcji strzeleckiej.

Ogłaszamy nabór do sekcji strzeleckiej. W zależności od zainteresowań i zaangażowania jej członków przewidujemy uruchomienie szerokiego pakietu treningowego. Zawierać on może takie obszary aktywności jak chociażby: strzelectwo dynamiczne, strzelanie do rzutków (trap, skeet), czy też paintball. Wszystko w powiązaniu z ciekawymi zajęciami integrującymi członków i sympatyków Sportgas.

Oczekujemy Państwa deklaracji zawierających bliższe informacje na temat obycia z bronią palną, swojego poziomu zaawansowania i doświadczeń oraz wszelkich innych propozycji. Widzimy również możliwość korzystania z własnej broni podczas wspólnych treningów. Zajęcia planujemy organizować na terenie Strzelnicy FSO na Żeraniu oraz CWKS „Legia”.

Prosimy o kierowanie do nas drogą mailową (bartosz.borysewicz@sportgas.pl) wstępnych zgłoszeń do dnia 30 maja br.!!! Określenie liczby chętnych, poziomu ich zaawansowania oraz oczekiwań pozwoli nam na przygotowanie i przesłanie wszystkim zainteresowanym bliższych informacji na temat dalszych kroków oraz szczegółowych zasad uczestnictwa w sekcji.

Do zobaczenia na osi strzeleckiej!